•  
  • Warranty PratikWarranty Plus
  •  
  • Onroad PratikOnroad Plus
  •  
  • Home PratikHome PlusHome VIP

Warranty Pratik’i Nasıl Satın Alabilirim?

Üretici garantisi sona eren otomobilinizde oluşabilecek mekanik ve elektrik kaynaklı arızaların tespit edilmesini ve onarılmasını sağlayan Warranty Pratik otomobil garanti paketini, www.turassistleyasam.com internet sitemiz üzerinden hemen satın alabilirsiniz.

Ülkemizde sıfır otomobillerden satış aşamasında alınan yüksek vergiler, tüketicilerin daha çok ikinci el otomobillere yönelmelerine ya da daha önce satın aldıkları otomobilleri daha uzun süre kullanmalarına neden olmaktadır. İkinci el otomobil piyasasında bu gibi durumlardan kaynaklanan sürekli sirkülasyonun olması pazarda garantili otomobil bulma ihtimalini daha da düşürmektedir.

Neden garantili otomobil kullanmalısınız?

Tüketicilerin ikinci el otomobil arayışlarında garantili otomobil tercih etmesindeki en büyük faktör ise şüphesiz bu araçlarda oluşabilecek mekanik ve elektrik kaynaklı arızalardır. Bu arızaların tüketicilere getirdiği finansal yükler ise başlı başına bir risktir. Arızalanan otomobilinizin, getirdiği finansal yüklere karşı Warranty Pratik ile kendinizi güvenceye alabilir otomobilinizde oluşabilecek sürpiz arızalarda endişelenmezsiniz.

Sizler için hazırlanan Warranty Pratik teklifini www.turassistleyasam.com sitemizde yer alan garanti hesaplayıcımız ile kolayca öğrenebilirsiniz. Hesaplayıcıya aracınızın ruhsatında da yer alan trafik tescil tarihi, motor gücü, marka ve modeli gibi bilgilere ek olarak aracınızın kilometre bilgisini de girerek sizin için hazırlanan teklifi daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Dilerseniz kredi kartınızla sitemiz üzerinden Warranty Pratik’i satın alarak garantili otomobil kullanmanın keyfini sürebilirsiniz.

0850 202 47 99 çağrı merkezi numaramızı arayarak Warranty Pratik ile ilgili tüm sorularınızı bize iletebilir, size en yakın ekspertiz ve satış noktaları hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Otomotiv sektöründe birçok otomotil markasının uzatılmış garanti hizmetlerini yıllardır güvenle sağlayan Tur Assist Warranty Pratik ile otomobilinizin şanzıman ve motor gibi değerli parçalarını korumaya alıyor.

Warranty Pratik otomobil garanti paketi, sunduğu garanti teminatlarının yanı sıra bünyesinde barındırdığı asistans hizmetleriyle de kendinizi güvende hissetmenizi sağlar. Böylece Warranty Pratik ile hem garantili otomobil kullanarak rahat yolculuk eder, hem de seyahat esnasında yaşayabileceğiniz olumsuzluklara karşı önlem alırsınız. Sağlanan yol yardım, otomobilinizin çekilmesi, konaklama ve ulaşım gibi asistans hizmetleri ile garantili otomobil kullanmanızın çok daha ötesinde Warranty Pratik, sizleri seyahatte de yalnız bırakmaz.

 

Tur Assist ihtiyaçlara yönelik Warranty Pratik ürününü sunmaktadır.

BİZİ ARAYIN

© 2014 Tur Assist web sitesinin tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi Satış Sözleşmesi