•  
  • Warranty PratikWarranty Plus
  •  
  • Onroad PratikOnroad Plus
  •  
  • Home PratikHome PlusHome VIP

Warranty – Yol Yardım | Tur Assist

Warranty otomobil garantisi ile aracınızı garanti altına alın, boşuna risk almayın.

Warranty, otomobilinizi mekanik ve elektrik kaynaklı arızalara karşı korumaya alan Mapfre güvencesiyle sağlanan otomobil garanti planıdır. Warranty otomobil garanti paketlerinin ayrıcalıklarından yararlanmak için, binek aracınızın 7 yaş / 150.000 kilometreyi aşmamış, hafif ticari aracınızın ise 5 yaş / 200.000 kilometreyi doldurmamış olması gerekmektedir. Aracınız bu şartları taşıyorsa, siz de Warranty otomobil garanti paketleri ile aracınızın motor ve şanzıman gibi değerli parçalarını oluşabilecek arıza risklerine karşı güvenceye alabilirsiniz.

Warranty ile güvenli yolculuklar...

Üstelik Warranty otomobil garanti paketleri, aracınızın değerli parçalarını korumaya almasının yanı sıra seyahat esnasında sağladığı çekici, yol yardım, lastik değişimi gibi asistans hizmetleriyle de güvenli bir şekilde yolculuk etmenizi sağlar.

Siz de ihtiyacınıza göre Warranty Plus ve Warranty Pratik otomobil garanti paketlerinden birini tercih ederek, otomobilinizi mekanik ve elektrik kaynaklı arızalara karşı korumaya alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

On Road yol yardım paketleri ile yollar daha konforlu…

On Road, aracınızla seyahat esnasında başınıza gelebilecek olumsuz durumlarda sizin için çözüm üreten, 7 gün / 24 saat yanınızda olan yol yardım paketleridir.

On Road yol yardım paketleri, akü bitmesi ve lastik patlaması gibi aracınızda meydana gelen olumsuz durumlarda, mobil onarım servisleri ile aracınızı olay yerinde onararak yola devam etmenizi sağlar.

 

Yol yardım denince Tur Assist!

 

Yerinde onarımı sağlanamayan durumlarda ise On Road yol yardım paketleri aracınızın servise çekilmesini sağlar, aracınızın anahtarının kaybolduğu ya da çalındığı durumlarda, çilingir desteğiyle aracınızın kapılarını açar.

Siz de arıza durumlarında size yol yardım desteği sağlayan On Road Basic veya arıza durumlarına ek olarak kaza durumlarında da sizi güvenceye alan On Road Plus’tan birini tercih ederek aracınızla güvenli bir şekilde yola çıkabilirsiniz.

BİZİ ARAYIN

© 2014 Tur Assist web sitesinin tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi Satış Sözleşmesi