•  
  • Warranty PratikWarranty Plus
  •  
  • Onroad PratikOnroad Plus
  •  
  • Home PratikHome PlusHome VIP

@Home Pratik Nedir?

Meydana gelebilecek acil durumlara karşı evinizi koruma altına alıyoruz!

@Home Pratik, evinizde meydana gelebilecek olumsuz durumlarda evinizi, sağladığı ferdi yardım teminatlarıyla da sizleri güvence altına alan konut yardım paketidir. @Home Pratik konut yardım paketi, evinizde ihtiyaç duyulacak anlarda su ve elektrik tesisatı onarımları, cam değişimi ve çilingir hizmetleri gibi acil yardım hizmetlerini bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca @Home Pratik konut yardım paketi yangın, patlama veya su basması sonucu evinizin kullanılmaz hale geldiği durumlarda, evinizin güvende olması için özel güvenlik görevlisi yönlendirir, yine aynı sebeplerden dolayı evinizin oturulamaz hale geldiği durumlarda otel konaklama masraflarınızı karşılar.

@Home Konut Yardım Paketleri

Asistans sektörünün lider firması Tur Assist güvencesiyle oluşturulan @Home konut yardım paketleri, sunduğu acil konut yardım hizmetleri ile meydana gelebilecek olası aksaklıkları 7 gün / 24 saat olay yerinde süratli bir şekilde çözer, size ve sevdiklerinize evinizin konforunu sürmek kalır.

@Home Pratik, @Home Plus ve @Home VIP olmak üzere 3 ayrı seçenekle sunulan @Home konut yardım paketlerinden ihtiyacınız için en uygun olanı sitemiz üzerinden kolayca satın alarak, meydana gelebilecek acil durumlara karşı evinizi koruma altına alabilirsiniz.

Tur Assist kurulduğu 1996 yılından bu yana kurumsal müşterilerine yıllardır başarıyla sağladığı acil konut yardım hizmetlerini, bireysel olarak da siz değerli tüketicilerin satın alabileceği @Home konut yardım paketleri haline getirerek satışa sunmaktadır.

HİZMETLER @Home Pratik @Home Plus @Home VIP
Su Tesisatı
Elektrik Tesisatı
Çilingir
Cam Değişimi
Seramik/Fayans Kapama x
Taşınma Sonrası Montaj Hizmetleri - MiniFIX x x
Aboneliklerin Transfer Hizmeti x x
Konaklama Hizmeti
Güvenlik Hizmeti
Ferdi Yardım
Bilgi ve Organizasyon

Ayrıca evinizde karşılaşabileceğiniz acil konut yardım desteği gerektiren durumlar için bizi www.tesisatturkiye.com ve www.sukacagiturkiye.com blogumuzdan da takip edebilir, elektrik tesisatı, kalorifer tesisatı, su tesisatı, doğalgaz tesisatı ve tıkanıklık açma konularındaki faydalı makalelerimize ulaşabilirsiniz.

 

Tur Assist ihtiyaçlara yönelik Home Pratik ürününü sunmaktadır.

BİZİ ARAYIN

© 2014 Tur Assist web sitesinin tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi Satış Sözleşmesi