•  
  • Warranty PratikWarranty Plus
  •  
  • Onroad PratikOnroad Plus
  •  
  • Home PratikHome PlusHome VIP

Haberler

 

Rigorent, Rentcarla ile Sınırlarını Genişletiyor!

Dünyaca ünlü araç kiralama platformu rentcarla.com ile iş birliğine giden Rigorent, müşterilerine artık rentcarla.com üzerinden de hizmet verecek. Devamı...

 

Tur Assist’ten BenzinLitre kullanıcılarına yol yardım desteği!

BenzinLitre mobil uygulaması ile anlaşmaya varan Tur Assist, iş birliği kapsamında aplikasyon kullanıcılarına yol yardım hizmetleri sunacak. Devamı...

 

Tur Assist’ten Bayramda Yola Çıkacaklara Hayati Uyarılar!

Uzun bayram tatili öncesi yola çıkacak sürücülerin sorunlarla karşılaşmaması için “yolyardimturkiye.com” blogu ile tavsiyelerde bulunan Tur Assist, blogda yer alan rehber niteliğindeki uyarıları ile sürücüleri maddi ve manevi kayıplardan koruyor. Devamı...

 

Dolu hasarlarında sigortalılarımızın yanında olduk

Müşterilerine 7 gün 24 saat acil hizmetler sağlayan Tur Assist, yaşanan yoğun yağış ve fırtınanın geride bıraktığı hasarların yaralarını hızla sarıyor. Devamı...

 

Tur Assist, asistans ve sigorta sektörünün gelişimine katkı sağlıyor!

Tur Assist, yeni ürünlerle asistans ve sigorta sektörünün gelişimine katkı sağlayarak hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Devamı...

 

Tur Assist Genel Müdürü “Yaşayan Ekonomi” programına konuk oldu

Tur Assist Genel Müdürü Cemal Fenercioğlu, Ülke TV'de yayınlanan Yaşayan Ekonomi adlı programa konuk oldu. Devamı...

 

Kırmızı Çek Performans Ödülleri ile Tur Assist çalışanlarının motivasyonu her zaman en üst düzeyde!

Kırmızı Çek Performans Ödülleri, 24 Ağustos Çarşamba günü Tur Assist’in Şişli’deki merkez ofisinde düzenlenen kokteyl organizasyonu ile sahiplerini buldu. Tur Assist’in 2011 yılı başından beri sürdürmekte olduğu Kırmızı Çek uygulaması, çağrı merkezi müşteri temsilcilerinden en yüksek performansı gösteren çalışanların ödüllendirildiği bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. Aylık olarak çağrı kaliteleri ölçülen müşteri temsilcilerinden, 3’er aylık dönemlerde en yüksek puanı alan müşteri temsilcilerine Kırmızı Çek veriliyor. Çağrı kaliteleri ölçümlenirken, her müşteri temsilcisinin seçilen belli sayıda çağrısı düzenli olarak dinleniyor ve çağrı sırasında sergilediği kalite, belirli kriterler dikkate alınarak ölçümleniyor. Ortak kullanım içerisinde, aynı departmandaki çağrı karşılama ortalaması ile o kişinin ortalaması karşılaştırılıyor ve istatistiki değerlendirme sonrasında belirlenen kişiler, bütün şirketin katılımıyla gerçekleşen kokteyl organizasyonu eşliğinde açıklanıyor ve kazananlara kırmızı çekleri takdim ediliyor. Müşteri temsilcilerinin, çağrı merkezlerinde verilen hizmetin sesi olduğunu bilen Tur Assist Kırmızı Çek Performans Ödülleri ile çalışanlarının motivasyonunu en üst düzeyde tutuyor.

Taşınma sonrası montaj işlemleri gözünüzü korkutmasın

Hemen herkes için yorucu ve sıkıcı bir iş olarak kabul edilen ve taşınma sonrasında tam bir çileye dönüşebilen yeni eve yerleşme süreci artık zor ve sıkıntılı bir işlem olmaktan çıkıyor. MiniFIX, taşınma sürecinde evinizde montaj ve kontrol gerektiren basit ama fazlasıyla vakit alan işleri sizin adınıza gerçekleştiriyor ve taşınma telaşınızı hafifletiyor. Tur Assist, geliştirmiş olduğu “MiniFIX” paketi ile taşınma sonrası işlemleriniz için yanınızda! Mapfre Asistencia'nın Türkiye kuruluşu olarak ülkemizde 20. yaşını kutlayan Tur Assist, yeni taşındığınız konutunuzda ihtiyaç anında elektrik, tesisat, anahtar ve diğer küçük ölçekli montaj, demontaj ve onarım işlerini kapsayan “MiniFIX” paketi sayesinde taşınma sonrası üzerinizdeki yükü hafifletiyor. MiniFIX ürününe sahip olanlar, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi montajından avize ve aplik montajına, kapı kilit değişiminden elektrik tesisatı kontrolü, priz, floresan lamba değişimi, iç kapı zili ve kapı otomatının tamiratına varıncaya kadar 10 farklı hizmetten ücretsiz olarak faydalanabiliyor. Üstelik sağlanan hizmetlerin tamamı, Tur Assist tarafından görevlendirilen profesyoneller tarafından garantili ve pratik bir şekilde yerine getiriliyor. Size de yeni evinizin keyfini sürmek kalıyor!

MAPFRE Asistencia ekibi Tur Assist’i ziyaret etti

Mapfre Asistencia COO'su Alberto Berges Rojo, EMEA 2 Bölge Direktörü Alejandro Boutin Sanchez, Kontrol Birimi Direktörü Nelson Alves de Oliveira ve Teknik Birim Direktörü David Telo Ruiz Tur Assist’i ziyaret etti. 3 Haziran Cuma günü, Tur Assist’in Şişli’de bulunan merkez ofisinde gerçekleşen ziyarette, tanışma programının ardından Tur Assist Genel Müdürü Cemal Fenercioğlu şirketin faaliyetleri hakkında bir sunum yaptı. Nelson Alves Oliveira ise şirketin 2016 ilk çeyrek kapanışı hakkında bilgi verdi. Ziyaret boyunca Mapfre Asistencia üst yönetimine Tur Assist Genel Müdürü Cemal Fenercioğlu, Genel Müdür Yardımcısı Levent Karagül, Satış & Pazarlama Direktörü Nilüfer Sayar Ertit ve Operasyon Direktörü Kemal Baykan eşlik etti.

Tur Assist’in iş ortağı Çağla Yapı’nın yeni hizmet binası açıldı!

Sigorta ve otomotiv firmalarına çekici yönlendirmesi, yerinde onarım hizmeti, ambulans, çilingir gönderimi gibi 7 gün 24 saat acil hizmetler sağlayan Tur Assist ile 1999 yılından bu yana iş ortaklığı içinde bulunan Çağla Yapı ve Dekorasyon Ltd. Şti.’ne ait yeni hasar onarım ve restorasyon destek merkezinin açılışı gerçekleştirildi. 3 Haziran Cuma günü düzenlenen açılış programı, Tur Assist yetkilileri, Çağla Yapı şirket çalışanları, çok sayıda işveren ve davetlilerin katılımıyla gerçekleştirildi. 20 yıllık tecrübe ve bunun yanında TSE ve ISO 9001 kalite belgeleri ile müşterilerinin memnuniyetini hedefleyen Çağla Yapı’nın Genel Müdürü Muharrem Beşli açılış konuşmasında katılımcılara teşekkür etti.

Tur Assist Çalışanları Dragon Festivali’nde Yarıştı

İlki 2008’de gerçekleşen ve dünyanın üç büyük festivalinden biri olan Dragon Festivali, bu sene 28-29 Mayıs 2016 tarihlerinde İstanbul Maltepe Orhangazi Parkı’nda düzenlendi. Türkiye’nin farklı sektörlerini bir araya getiren en geniş katılımlı kurumsal spor organizasyonu olma özelliğini taşıyan festival, katılımcılarını hem yarıştırdı hem de onların eğlence dolu bir haftasonu geçirmelerini sağladı. Farklı fikirlerin aynı noktada buluştuğu, ortak hedefin gerçekleştirilebilmesi için dayanışma ve ekip ruhunun ön plana çıktığı festival, yarışmacılara takımla birlikte hareket ederek işbirliği sağlama ve kendi potansiyellerini keşfetme imkanı sundu. İş dünyasının en geniş katılımlı kurumsal spor organizasyonu olan Dragon Festivali’ne 22 kişilik kürek takımı ile katılan Tur Assist, Fun Fun kategorisinde yarışarak güçlü ekip ruhunu bir kez daha ortaya koydu.

TUR ASSIST, 11’inci Sigorta Acenteler Zirvesi’ne sponsor oldu!

Sigorta acenteleri, 21 Mayıs’ta Trabzon Ticaret Sanayı Odası’nda düzenlenen 11’inci Sigorta Acenteler Zirvesi’nde bir araya geldi. Türkiye’nin dört bir yanından Trabzon’daki zirveye akın eden sigorta acentelerinin yanı sıra Hazine Müsteşarlığı yetkilileri ve sigorta sektöründe faaliyet gösteren şirket üst yöneticileri de katılım sağladı. Davetliler, 11’inci Sigorta Acenteler Zirvesi boyunca sigorta acentelerinin güncel sıkıntılarını tartışma ve çözüm sunma fırsatı yakaladılar. Zirve hakkında açıklamalarda bulunan Doğu Karadeniz Tüm Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı İbrahim Sertel, “Bugüne kadar 11 tane Sigorta Acenteleri Zirvesi yapıldı. Bunun en az beş tanesini bizler yaptık diyebiliriz. Acenteler için zorlu bir süreç yaşıyoruz. Acentelerin sorunlarının çeşitli platformlarda tartışıldığını biliyoruz. 11’inci Sigorta Acenteler Zirvesi’nde çok daha geniş katılım sağladık ve acentelerin sorunlarını en üst makamların nezaretinde masaya ciddiyetle yatırma imkanı bulduk.” şeklinde konuştu. İspanya'nın önde gelen sigorta, reasürans ve asistans grubu Mapfre’ye bağlı Mapfre Asistencia'nın Türkiye kuruluşu olarak 1996 yılında ülkemizde faaliyete başlayan TUR ASSIST de, zirveye ev sahipliği yapan Doğu Karadeniz Tüm Sigorta Acenteleri Derneği’nin etkinliğine sponsor olarak katkıda bulundu.

Türkiye’nin En İyi Asistans Şirketi “TUR ASSIST” 20. Yaşını Kutladı!

İspanya'nın önde gelen sigorta, reasürans ve asistans grubu Mapfre’ye bağlı Mapfre Asistencia'nın Türkiye kuruluşu olarak 1996 yılında ülkemizde faaliyete başlayan TUR ASSIST, 20. yaşını kutluyor. Türkiye'de sigorta, otomotiv, finans ve diğer sektörlerdeki çeşitli kurumların müşterilerine 365 gün 24 saat hizmetler sunan TUR ASSIST, gerçekleştirdiği özel bir etkinlikle yüzlerce iş ortağını bir araya getirdi. Yılda 5 milyona varan çağrı hacmi ile dikkat çeken TUR ASSIST, Türkiye’nin en büyük operasyon çağrı merkezi olarak hizmet veriyor.

Tur Assist çalışanları kahve molası verdi

1996 yılından bu yana sigorta ve otomotiv firmalarına çekici yönlendirmesi, yerinde onarım hizmeti, ambulans, çilingir gönderimi gibi 7 gün 24 saat acil hizmetler sağlayan Tur Assist’in çalışanları yoğun iş temposuna kısa bir kahve molası verdi. 10 Mayıs Salı günü Şişli’de bulunan merkez ofisinde Nescafé Dolce Gusto ürün tanıtım ekibini ağırlayan Tur Assist firmasının çalışanları gün boyu süren etkinlik sırasında kahve yapımı hakkında merak ettiği bilgileri edinirken kahve keyfini sanata dönüştüren Nescafé Gusto’nun tadını çıkardı.

Tur Assist, stratejik iletişim ve halkla ilişkiler çalışmaları için Canyaş İletişim’i seçti

İspanya'nın önde gelen sigorta, reasürans ve asistans grubu Mapfre’ye bağlı Mapfre Asistencia'nın Türkiye kuruluşu olarak faaliyetlerine başarıyla devam eden ve ülkemizde 20. yılını kutlayan Tur Assist, stratejik iletişim ve halkla ilişkiler çalışmaları için Canyaş İletişim’i seçti. Türkiye'de sigorta, otomotiv, finans ve diğer sektörlerdeki çeşitli kurumların müşterilerine 365 gün 24 saat asistans hizmetleri sunan Tur Assist, Nisan ayından itibaren halkla ilişkiler ve iletişim desteği hizmetlerini Canyaş İletişim ile gerçekleştirecek.

Tur Assist, bir milyonuncu AMA dosyasını kutladı!

1996 yılından bu yana sigorta ve otomotiv firmalarına çekici yönlendirmesi, yerinde onarım hizmeti, ambulans, çilingir gönderimi gibi 7 gün 24 saat acil hizmetler sağlayan Tur Assist, sigortalı müşterilerine hizmet vermek amacıyla kullandığı AMA isimli programda 1 milyonuncu dosya sayısına ulaştı!

TUR ASSIST, Yeşil Ofis Programı’na destek veriyor!

TUR ASSIST, WWF tarafından şirketlerin doğaya olan sorumlulukları çerçevesinde gerçekleştirecekleri çalışmalara ortak olmak ve doğaya verilen zararın asgari seviyeye indirilmesini sağlamak amacıyla oluşturulan Yeşil Ofis Projesi’ne destek veriyor!

Asistans Sektörünün Lideri TUR ASSIST, OYDER’in Ankara’da Düzenlediği Bölge Toplantısı’na Sponsor Oldu

Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği (OYDER)’in DİYALOG adını verdiği bölge toplantılarının 28.si düzenlendi. 26 Mart 2016 Cumartesi günü Ankara Holiday Inn Otel’de gerçekleştirilen bölge toplantısında sektörün değerli temsilcilerini ve satıcılarını doğrudan ilgilendiren konuların yanı sıra İstanbul Anadolu Adliyesi İş Mahkemesi’nde aktif hakimlik görevinde bulunan Sn. İbrahim Halil Şua’nın “İş Hukuku Sorunları” konusunda bilgilendirici konuşmaları yer aldı. Otomotiv sektöründe hizmet veren firmaların üst düzey yöneticilerinin yoğun olarak katıldığı kongreye sponsor olarak destek veren Tur Assist kongre alanında açtığı stant ile sunmakta o

BİZİ ARAYIN

© 2014 Tur Assist web sitesinin tüm hakları saklıdır. Gizlilik Sözleşmesi Satış Sözleşmesi